Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [mintAJAX] Elementy w kontenerze
Forum PHP.pl > Forum > XML, AJAX > AJAX
Virti
Witam,

Spłodziłem ostatnio coś takiego: http://mintajax.pl/templates/mintajax/guide/dnd_class.php [z przykładów na stronie mintajax.pl] i wszystko śmiga. Zastanawiam się tylko jak można później pobrać pozycje owych elementów (np. po kliknięciu OK ma przejść na nową stronę i tam pobrać pozycję każdego elementu). A druga sprawa to zrobić coś w rodzaju "kosza", do którego przesuwałoby się niepotrzebne elementy, a na ich pozycję wskakiwałyby wszystkie następne.

[EDIT] Jeszcze jedno winksmiley.jpg Jak można przerobić ten przykład, tak, aby do czasu upuszczenia elementu, inne elementy nie przesuwały sie?

Mam nadzieję, że nie pokręciłem zbytnio.

Pozdrawiam winksmiley.jpg
karis
dołączam się do zapytania
f1xer
jak pobrać pozycję patrząc na przykład z firebugiem w ręku wystarczy sprawdzić który to jest element div w divie dropZone
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.