Instaluje ręcznie (nie korzystam z gotowych krasnali etc.) Apache, MySQL, PHP. Wszystko gra ł±dnie, ł±duj± się pliki html, php też działa problem jest tylko gdy chce się poł±czyć z baz± danych z poziomu PHP.
MySQL działa i to działa dobrze, gdy sprawdzam go z wiersza poleceń, problem jest gdy chce się poł±czyć ze skryptu PHP. Nie wiem czy problem nie wynika z tego że wszystko jest pod localhostem (i pliki do wy¶wietlenia i serwer mysql).
PHP sypie mi takie błędy:
Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: [2002] Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie (trying to connect via tcp://localhost:3306:3306) in E:\~web\www\index.php on line 8 Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: (HY000/2002): Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział. in E:\~web\www\index.php on line 8
Je¶li kto¶ jest spotkał się z czym¶ podobnym i udało mu się to rozwi±zać niech pisze.
Dodatkowe jeszcze informacje:
OS: Windows,
Apache 2.2.15,
MySQL 5.1.45,
PHP 5.3.2.
Wszystkie usługi uruchomione, w wierszu poleceń gdy chce wy¶wietlić bazy, ich tabele wszystko jest ok.
EDIT: Rozwi±zanie: http://www.php.net/manual/en/function.mysq...nnect.php#94316