Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyrównanie diva w w pionie
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki > CSS
Alice
  1. <div id="letf">
  2. <div class="moduletable">
  3. <ul class="menu">
  4. <li class="deeper"><a href="/index.php/a.html" >ItemTop</a><ul>
  5. <li class="item-109"><a href="/index.php/a/a.html" >ItemA</a></li>
  6. <li class="item-110"><a href="/index.php/a/b.html" >ItemB</a></li>
  7. </ul></li></ul>
  8. </div>


Witam, chce wyrównać moduletable w pione w stosunku do diva letf, czyli left ma być w centrum. Jak coś takie zrealizować w arkuszu zewnętrzym? Nic ciekawego nie mogę znalźć w dokumentacji.
webfreak
Jakos jasniej mozna a nie jezykiem technicznym ? sie tlumaczy jak krowie na rowie najlepiej jeszcze ilustracje dodac smile.gif Chetnie pomoge smile.gif
Alice
Witam,
przepraszam faktycznie nie brzmi to za prosto. Po zastanowieniu potrzebuję wyrównać tekst w li class do prawej. Menu jest poziome (display: inline;).

http://pokazywarka.pl/flolpi/#zdjecie2501265 > słowa galeria ma być wyrównane do prawej strony selekcji.
qrooel
  1. .moduletable ul li a {text-align: right;}


Chyba dalej nie wiemy czy o to Ci chodzi?

Co znaczy do 'prawej strony selekcji'?
webfreak
  1.  
  2. text-align:right;
  3.  



Do prawej strony selekcji czyli do prawej w danym strony w polu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.