Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php] zmiana atrybutów plików na localhost
Forum PHP.pl > Forum > PHP
crash-c
Jak mam zmienic chmod plików php na serwerze localhost ?[jest on na moim kompie] skoro w windows commander wpisuje hosta: localhost i nie chce sie polaczyć? pisząc ze wywołanie połączenia nie powiodło się... Jak zmienić te atrybuty na localu pomocy..
NuLL
A od kiedy to na windowsie sa chmody ? snitch.gif
crash-c
na windowsie z partycjami z NTFS chmody sąsad.gif a mój krasnal stoi własnie na windzie i skrypty chce testować na localhoscie a nie na servie....wiec musi być jakiś sposób aby zmienić te uprawnienia w windzie dry.gif
NuLL
Ja pracuje na NTFS caly czas i nie mialem jeszcze potrzeby chmodowac plikow.
crash-c
zapisałem sesje w bazie a nie w pliku i poszło!!!! obeczło się bez chmod!! cool.gif
dtb
PPM > wlasciwosci > ogolne > atrybuty - tu masz swoje windowsowe chmod
bigZbig
W windowsie pliki też mają atrybuty ale do ich zmiany nie uzywa sie polecenia chmod. Aby zmienic te atrybuty przy pomocy TC nie musisz sie laczyc z localhostem. Zwyczjanie wejdz do katalogu w ktorym sa pliki i zmien je wybierajac opcje z menu tak jak to napisal dtb.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.