Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [html]elemnty formularza
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
lucks
moj prolem polega na tym ze chce zrobic cos w radzaju rankingu lub głosowania, powiedzmy 10 pol radio zawierających wartosci od 1 do 10, ale takie rozwiazanie nie jest zbyt elegancke zwałszcza gdy pol mialoby byc powiedzmy 50, myslalem o liscie razwijalnej ale to tez nie to, chcailbym stworzyc jakis suwak, moze pasek postepu, tak by przeciagając myszką dało sie wybrac jakąs wartosc. falsh wolałbym uniknąc ale nie wiem czy jest to wykonalne bez flash. a jesli z flash to jak przesłąc dane z formularzem?

wszelkie sugestie i pomysły miale widziane
misiek172
nie zabardzo rozumiem o co ci chodzi... wytłumacz to bardziej obrazowo bądź narysuj coś niewiem...
Ociu
Zostaje tylko Select.
lucks
chodzi o jakis elegancko wygladający system do głosowania który pozwoliłby dawać punkty w duzym zakresie tzn np 1,2,3 .... 48, 49,50
Łukasz O.
google -> slider, javascript
w zdarzeniu "onchange" slider'a zmieniasz wartość pola w formularzu, który wysyłasz (pole najlepiej hidden, ale jak je pokażesz to będzie można dokładnie wybór widzieć) i wysyłasz - gotowe
lucks
strzał w dziesiątke, dokładnie o to chodziło dzieki :piwo:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.