Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kod bezpieczeństwa co 5 min
Forum PHP.pl > Forum > PHP
Tajeminy125
Witam prowadzę grę [zmoderowane]. I mam do was pytanie jak zrobić kod catche(kod bezpieczeństwa) który będzie pojawiał sie co 5 min chodzi mi o napady bo ludzie używają boty :/ . Np. Że po zalogowaniu gdy wchodzi sie w zakładke "Szybka Forsa" Wpisuje sie kod gdzieś obok pokazuje sie licznik 05:00 po upłynięciu trzeba wpisać go jeszcze raz żeby moza było dalej atakować? Prawdopodobnie tylko JS tak?

// W tym wypadku adres strony nie jest potrzebny.
// ~webdice
wookieb
Tylko php i gd
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ph...+Google&lr=
Moli
Do odliczania czasu w trybie rzeczywistym to js/ajax.
Tajeminy125
ajax odpada. Czyli tylko JS?

Znaczy można jeszcze w php ? normalnie . Ale by nie było odliczania czasu w czasie rzeczywistym ;/
ultra_18
Cytat(Tajeminy125 @ 4.12.2008, 16:19:43 ) *
catche


chyba capchta sciana.gif


Cytat(Moli @ 4.12.2008, 16:40:01 ) *
Do odliczania czasu w trybie rzeczywistym to js/ajax.


po co wystarczy zapisywac w sesji(lub w bazie) time() ostatniego wystwietlenia kodu i jeseli ten czas jest wiekszy o 300 od aktualnego to ponowne wyswietlenie kodu i uaktualnienie sesji (lub bazy)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.