Witam, jesteśmy firmą handlową posiadającą kilka punktów sprzedaży.
Szukamy firmy (preferowane) lub osoby, która podejmie się poprawy wykrywanych błędów oraz dalszego rozwoju systemu. System został napisany przez firmę „X”, z którą rozwiązaliśmy umowę na utrzymanie i jego rozwój. Jest to system WEB'owy, napisany w PHP, JS pracujący z bazą danych MySQL. Współpracuje z drukarką fiskalną (poprzez js i bibliotekę activeX), z czytnikiem kodów kreskowych, wykorzystuje biblioteki pozwalające na zapis danych (m.in. raporty) do plików XLS i PDF.
System pełni funkcję magazynową, ma umożliwiać obsługę pełnego cyklu życia produktu (kupno, sprzedaż, przesunięcia) w naszej firmie (grupa: kilka firm ściśle ze sobą współpracujących, posiadających odrębne sklepy). System dostępny jest w biurze (obsługa systemu magazynowego, sprzedaży, funkcji biurowych) i sklepach (obsługa sprzedaży) oraz jako sklep internetowy. System pozwala na przypisanie sklepu do jednej z firm (z grupy), ma umożliwiać rozliczenia pomiędzy firmami na podstawie przesunięć międzymagazynowych i sprzedaży.
Jeżeli jesteś zainteresowany ew. współpracą, prosimy o kontakt, przekażemy szerszy opis systemu i nasze plany dotyczące systemu. Proszę o załączenie opisu swoich doświadczeń, umiejętności, możliwości.
Proszę również o ew. uwagi oraz propozycje formy współpracy.
Proszę o kontakt na adres piotr.sj@wp.pl
ps. preferowane firmy/osoby z Łodzi