Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuję programisty do tworzenia serwisu randkowego
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Poszukuję
pitah
Generalnie serwis jest już częściowo zrobiony, jednak jest to ok.. 20% (?) całości. Do tej pory nad stroną pracowały dwie osoby: ja (jako 'designer', grafik itd) + programista. Programista niestety, z przyczyn osobistych, musiał na razie opuścić projekt.
Tak więc szukam kogoś na jego zastępstwo.

Efekt pracy można zobaczyć tutaj http://rkarkut.linuxpl.info/
Wszystko jest jeszcze we wczesnej fazie, i na razie jako-tako zrobione są podstawowe elementy strony: rejestracja, tworzenie profilu, wrzucanie zdjęć, wyszukiwarka itd. Jednak każdy z tych elementów musi być jeszcze dopracowany/ ulepszony/ poprawiony.

Praca nad serwisem wyglądałaby mniej więcej tak:
Mam określony ogólny plan i wizję jak serwis ma wyglądać.
Przesyłałbym programiście co kilka dni/tygodniu (w zależności od tempa prac) wyjaśnienia co dokładnie trzeba zrobić. Za każdą taką działkę zrobionych rzeczy otrzymywałby jakieś pieniądze (chyba że się jakoś inaczej dogadamy). Ale nie chcę tutaj nastawiać na kokosy, bo sam ich nie mam. Zawsze jednak coś powinno być.
I tyle.

Generalnie, mimo że mam ogólną wizję co i jak, to nie jestem przyspawany do wszystkich pomysłów i wiele rzeczy może się jezcze, mniej lubi bardziej, zmienić. Po prostu różnie może być, pewne doświadczenie mam, i nie raz ulegałem pomysłom programistów itd.

Proponuje też programiście 20% przy ewentualnych kiedyś-tam-niewiadomo-kiedy zyskach (o ile programista będzie ciągle przy projekcie). Piszę "niewiadomo kiedy", bo nie chcę robić złudzeń i bajerować. Ciężko jest stworzyć projekt, który odniesie sukces, a jeszcze ciężej - finansowy sukces.
Zresztą, jeśli projekt odniesie konkretny sukces, to procenty od zysku mogą i tak się zwiększyć.
Więc trzeba próbowac, pracować, próbować i pracować.

Acha, jedna rzecz - to ma być nieco inny serwis randkowy niż klon/kopia już istniejących.

Technologia to PHP 5 i MySQL + autorski framework, ale programista służy pomocą we wdrożeniu.

Ktoś chętny?
aniolekx
ile czasu zajęło mu stworzenie to co jest teraz?

btw co siedzi w bebechach ? jakiś framework?
toffiak
"autorski framework", czyli zaczynamy od początku.
To co jest zrobione to kilka godzin pracy dla ogarniętego programisty z użyciem ogólnodostepnego frameworka, czyli znacznie mniej czasu niż zrozumiemie koncepcji "autorskiego frameworka".
pitah
Cięzko mi określić dokładny czas samego programowania. Całość została zrobiona w kilka tygodni z przerwami i poprawkami które nadsyłałem programiście.

Jeśli ktoś chciałby przenieść wszystko na inny framework w miarę sensownym czasie - nie byłoby problemu. W zasadzie się zastanawiam czy nie byłoby to lepsze. No ale to już kwestia bardziej samego programisty.
Piotr33
Podoba mi się samo podejście autora do tematu, fajnie, że jasno piszesz o pieniądzach i współpracy.

Życzę powodzenia, ja niestety jestem zawalony pracą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.