Witam Was!
Nazywam się Kamil i mam lat 18. Programowanie jest czymś co mnie uspokaja. Dotychczas rozwijałem się lecąc w PHP+MySQL. Teraz kupuję książkę o frameworku PHP - CodeIgniter.
Często przychodzę do domu, siadam do komputera i piszę coś, co i tak nie ma końca. Samemu napisać swoją, dużą aplikację mam ochotę, jednak brak odpowiednich umiejętności. Poradziłbym sobie w tym, lecz chcę doszkolić się w tym języku i znaleźć znacznie lepsze rozwiązania i stworzyć coś porządnego.
Wpadłem na pomysł, by znaleźć grupę ludzi, którzy również szperają w PHP i tworzą jakiś projekt (Open Source, czy inny - bez różnicy). Chciałbym do takiej grupy dołączyć i wesprzeć projekt, zyskując przy tym umiejętności programowania jak i pracy w grupie :-) Szybko się uczę, więc sądzę, że nie będziecie musieli na mnie czekać.
Jeżeli uda się coś znaleźć, proszę kieruj swoje odpowiedzi pod tematem, bądź PW, a w ostateczności E-Mail - ipodkamil@icloud.com. Oczywiście, oferuję pomoc nieodpłatnie.
Mam nadzieje, że da się zrozumieć, co napisałem.