Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]Odliczanie czasu, ...
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
VirG
Witam, Poszukuję paru gotowych funkcji czy inaczej rozwiązań.

1. Skrypt łatwy do obsługi i edycji. Musi mieć: Panel rejestracyjny i logowania, panel admina, funkcje admina, łączenie z sql.
2. Odliczanie czasu - łatwe odliczanie czasu G:M:S (godziny:minuty:sekundy).

Przepraszam ale na PHP to dopiero zaczynam, zajmowałem się ostatnio HTML, JS, itp. Ale to już mi nie wystarcza i próbuję z PHP, macie jakiś dobry, mały poradnik o funkcjach, jak je zrobić, itp.?

Przepraszam jak coś źle bądź banalne pytanie zadałem.

Mogę liczyć na czyjąś pomoc?
adasiu
Wystarczający kursik jest tutaj. Pozdrawiam.
VirG
To to mały problem bo czytam to ale z tym czasem mógłby ktoś podać? To bym popatrzył jaka konstrukcja itp...
Czytam to: http://webmade.org/kursy-online/kurs-php-33.php
yevaud
nie bardzo bo nie napisales o co dokladnie chodzi - co rozumiesz przez "odliczanie czasu"
prawdopodobnie bedziesz musial uzyc Javascript, a nie PHP
adasiu
Cytat(VirG @ 13.10.2010, 19:40:46 ) *
To to mały problem bo czytam to ale z tym czasem mógłby ktoś podać? To bym popatrzył jaka konstrukcja itp...


Kolego wybacz ale musisz sprecyzować pytanie.

P.S Jeżeli masz problem, nie możesz sobie poradzić z kodem, to każdy w miarę możliwości pomoże, lecz jeżeli szukasz gotowego rozwiązania to nie na forum, a u wujka google.
VirG
------

Dobra korzystam z: http://www.webtips.pl/topic/20378-odliczanie-czasu/
Jak komuś google nie służą...

Zna ktoś coś odpowiedniego do 1 pytania? Myślę nad webspellem by go przerobić ale jak macie coś bardziej odpowiedniego to podajcie.

Zna ktoś taki skrypt?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.