Witam,
chcę napisać interfejs do bramki Era Omnix w php wykorzystując dostęp skryptowy (http://www.eraomnix.pl/pl/between-us/send-...sms_gateway_api).

Przy pomocy bramki sponsorowanej Omnix mogą być przesyłane komunikaty o maksymalnej długości 130 znaków. Chciałbym, aby komunikat przesyłany przez użytkownika był dzielony na max 130 znakowe cześci, następnie wysłany częsciami. Informacja o powodzeniu wysyłki byłaby zapisana w jakiejś tablicy, użytkownik otrzymywałby komunikat o powodzeniu w sytuacji gdy wysłane zostały wszystkie częsci.

Skrypt zwraca metodą GET m.in zmienną X-ERA-error którą chciałbym wykorzystać. Póki co korzystałem z cURL, sms był wysyłany lecz nie mogę znaleźć sposoby aby odebrać zwracaną wartość.

Poszukuję funkcji, która udostępniałaby taką funkcjonalność.
  1. <?php
  2. jakasfunkcja($uchwyt, adres_skryptu);
  3. (...)
  4. $rezultat_pierwszego_wywolania /*docelowo w tabeli*/ = $_GET['X-ERA-error'];
  5.  
  6. //i kolejne wywołanie (docelowo w pętli)
  7. jakasfunkcja($uchwyt, adres_skryptu); 
  8. $rezultat_drugiego_wywolania= $_GET['X-ERA-error'];
  9.  
  10. if($rezultat_pierwszego_wywolania == 0 && $rezultat_drugiego_wywolania == 0)
  11.  echo('Wysylanie zakonczone sukcesem');
  12.  
  13. ?> 


Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam