Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: httpd.conf - dziwny problem
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW > Apache
Coolmax
To jest już obłęd. Porównuje dwa pliki httpd.conf i za nic nie moge się doszukać błędu. Teraz już przywracam starszą kopię i przerabiam na tą, co nie działa.

Ogólne porównanie plików:
nie działający | działający
69KB | 34,5KB
999 | 989 linii

Po usunięciu tych 10 linijek z nie działającego nadal jest ok 68KB, a znaczących zmian nie ma w tych plikach. Używam zamiast notatnika metapada, system XpSp2. Może Apache'owi przeszkadzają jakieś spacje, nie znam się, cos obiło mi się o uszy o powrotach karetek... hash nie prawidłowy. Może ktoś wie coś na ten temat

OT: Co tak wszystkich na mod_rewrite wzięło, aż oczy bolą, patrząc na podforum serwerów www, co drugi post smile.gif
sf
Nie przeszkadza notatnik. A co nie dziala? Logi dajj z apache... logi logi logi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.