Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cień Mroku - forum literackie
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
aso824
Witam. Prosiłbym o ocenę forum literackiego - w regulaminie działu Oceny coś było nagmatwane, ale przeglądając tylko piewszy post (post #3 czy #4 mówi co innego...) nie ma zakazu prośby o ocenę forum.

Tak więc adres:/ciach/
Forum za długo nie istnieje (bodajże miesiąc, lecz rozkręcaniem aktywności zajmuję się od ok. 2 tygodni). Codziennie jest około 10 nowych postów (chociaż ostatnio te statystyki spadły...). Po zalogowaniu (niestety, ale tej funkcjonalności nie będę udostępniał niezarejestrowanym...) użytkownik ma możliwość prowadzenia własnego bloga, grania w gry Flash (Arcade, miły dodatek winksmiley.jpg) i - co oczywiste - udzielania się na forum.

Prosiłbym o ocenę, i jakieś podpowiedzi dot. jak rozkręcić aktywność - jestem w LinkMe i systemie bannerów (łącznie z tego mam 5 użytkowników). Jak jeszcze ściągnąć użytkowników i zwiększyć aktywność?
ARJ
Cytat
Dajemy pod ocene tylko swoje prace.

źródło: http://forum.php.pl/index.php?s=&showt...st&p=167142

forum to skrypt phpbb, szablon: http://www.gamexe.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1229
więc co dajesz własnego do oceny?
aso824
Chodzi mi mniej więcej o całokształt - jak się prezentuje całość, co zmienić itp.

No i mam ten problem z popularnością - jak ją powiększyć?
Spawnm
Jak wyżej, zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.