Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [CSS] Pionowa linia
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
loocek
Witam,

Przyznam się od razu że jestem newbie. Przyszło mi zrobić stronę i staram sobie radzić ale niestety teraz już wymiękłem. Chodzi o przesunięcie w lewo pionowej linii która jest pomiędzy modułami w Joomli (left a body), zwiększyłem już w cssie width diva z body i fajnie się tym samym przesunął w lewo, ale niestety linia została w miejscu . Jak to zrobić ? Można zajrzeć na ambicot.pl (zmień literę t na m w urlu), tam jest ta strona. Ogladając źródło strony u góry są podane linki do stylów więc można je kliknąć i obejrzeć.

Dzieki z góry za pomoc.
Pyton_000
/templates/asiamarine/css/styles/style1.css linijka 29
loocek
Przepraszam Cię ale jestem lamerem w webmasteringu, ja już nawet doszedłem że to ten obrazek, ale nie mam pojęcia czego użyć żeby go przesunąć o ten 1cm. w lewo sad.gif

Poza tym proszę Cię o usunięcie nazwy ambic...pl ze swojego postu gdyż potem mi google zindeksuje ten post i pojawi się w wynikach wyszukiwania sad.gif
Pyton_000
  1. url(../../images/body_left.gif) repeat-y -90px 0;
loocek
Co master to master smile.gif - o to chodziło!

Dzięki wielkie za pomoc i życzę miłego dnia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.