Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [CSS][JavaScript] Zmiana przycisku Lubie to na obrazek
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
pawel1413
Witam wszystkim

Chciałbym zmienić przycisk lubię to na własny obrazek (w tej samej wielkości) ten od facebook mi się nie podoba i nie pasuje do mojej strony. Czy jest taka możliwość? Czy da się to zrobić?

Tu na forum znalazłem ten wątek http://forum.php.pl/index.php?showtopic=225776 oraz że w CSS3 "pointer-events" załatwi sprawę.

Niestety nie znam się na tym i nie wiem co gdzie i jak. Gdyby ktoś by mi pomógł jak krok po kroku to zrobić byłbym bardzo wdzięczny


Z góry bardzo dziękuję
Damonsson
Podaj link do strony gdzie jest aktualny button, albo stwórz przykład w http://jsfiddle.net

A tu masz przykład http://codepen.io/zakkain/pen/dseHt z którym powinieneś sobie sam poradzić.
pawel1413
Dzięki Damonsson

Wszystko ładnie ustawiłem obrazek przykrywa "lubię to"--- tylko że jak kliknę "lubię to" to oryginalny przycisk przenika przez podłożony obrazek (i wtedy jest widać button od facebook) (mój button działa tak samo jak na tej stronie https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button klikam lubię to i na dole otwiera się ramka aby to skomentować lub zamknąć

Czy jest możliwość aby w css to jakoś zablokować?

pozdrawiam i bardzo dziękuje za odpowiedź
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.