Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Publiczna lista do sprawdzenia
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Terrorizer
Cześć,
W końcu po kilku dniach mordęgi skończyłem moją bardzo prostą stronkę, która jest listą prywatnych serwerów jednoczącą graczy muonline.
Chciałbym się dowiedzieć, czy ta strona jest podatna na jakieś popularne infekcje i co mozna poprawić oczywiście poza tym miernym wyglądem biggrin.gif?
http://mutoplist.com
p.s. wiem ,że można zaspamować bazę wpisami , ale jestem w trakcie produkcji łatki i prosiłbym tego nie robić ^^
404
Odnośnie wyglądu - http://getbootstrap.com/ smile.gif Poza tym poczytaj o atrybucie placeholder i dodaj jakąś walidację do tego formularza po stronie PHP i/lub JS.
!*!
Nie filtrujesz danych, można wpisać cokolwiek i przejdzie, a jak po dodaniu wciśniesz F5, to... zresztą sam widzisz.
Terrorizer
Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi, już biorę się za tworzenie filtrów.
Co do bootstrap na pewno wypróbuję, jednak chciałbym aby wszystko było mojej produkcji, lubię się uczyć.
Chociaż moje strony wyglądają narazie jak z lat 90. ^^
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.