Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [mysql] export bazy
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > MySQL
andixxx
witam mam takie oto pytanie:
1. czy jest mozliwosc wyeksportowania swojej KOMPLETNEJ bazy danych nie korzystajac z phpmyadmin tylko za pomoca wlasnej strony www? chodzi mi o takie cos ze mamy na swojej stronie link np: "zrob kopie zapasowa bazy" po kliknieciu ktorego, zostanie automatycznie utworzona kopia naszej bazy ? jesli jest taka mozliwosc, prosze o wyjasnienie w jaki sposob.. najlepiej jakis skrypt winksmiley.jpg
2. jesli istnieje mozliwosc exportu swojej bazy danych z wlasnej www to czy istnieje mozliwosc aby ta baza byla OD RAZU zapisywana na moim serwerze www a jednoczesnie u mnie na dysku w komputerze:>?
kresh
Najlepsze skrypty do eksportu bazy masz w... php Adminie tongue.gif

A wszystkie funkcje potrzebne do napisania skryptu masz tutaj http://pl2.php.net/manual/pl/ref.mysql.php
andixxx
i zebym cos jeszcze z tego zrozumial:D nie mam pojecia, jak zabrac sie do tego aby ta baze mozna bylo wyexportowac sad.gif
em1X
1. mysqldump
2. nie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.