Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout] portfolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
mateofi
Wystawiam do oceny layout portfolio:




Pozdrowienia
mateofi

EDIT : najnowsza wersja http://www.wadowice.ovh.org/portfolio4.png
skowron-line
czarne tlo tekstu nie pasuje
ramka wokol calosci tez jakos nie ciekawie wyglada
no i linki do poprawy
mateofi
nowa wersja

http://www.wadowice.ovh.org/portfolio.png
sinq
hmmm pusto, ten bordo z siwym sie troche gryzą, zerknij na sxc.hu są tam fajne zdjecia chociaz przypuszczam ze to jest wlasnie z sxc.hu, no i w sumie nie wiem czego dotyczy to folio? może jakaś prezentacja pracy? ogółem za proste jak na mój gust, zrób coś zeby miało smak guitar.gif aarambo.gif
Fipaj
Nawigacja mi się nie podoba, ale ogólnie czysto winksmiley.jpg

6/10.
mateofi
tak, to zdjęcie jest z sxc.hu. poszukam innego. smile.gif
nasty
ja tam dam jak narazie 5+/10 ew, 6/10, ale poczekam na kod
spenalzo
Nie ma czegoś takiego jak "Oferts".... jeżeli chodzi o ofertę to jest to "Offer" winksmiley.jpg

Natomiast samo porfolio hm... niby jest OK, ale jednak coś w nim nie gra...Na pewno nie pdooba mi się sposób przygotowania menu.
mateofi
a co powiecie na wersję z napisem : http://www.wadowice.ovh.org/portfolio2.png poprawione menu z Offer smile.gif
nasty
nie chodzi o boczne zdiecie, ale o np. nijakie menu, ktore mi sie nie podoba, i stona za pusta.
Twoje profilto powinno odzwierciedlac twoje umiejetnosc, wiec powinnenes podazac cos na poziomie, a nie strone tak prosta jak ta.
pozdrawiam
byq_pl
Puusto, pokoloruj to trochę, jakoś ładniej oddziel tekst np. jakąś grafiką lub linią przerywaną.

Ciekawi mnie jedno, mianowicie dlaczego masz menu po englishu a po lewej napis "zaprojektujemy strone.. blablabla" po polsku :/
nazihipi
Cytat(byq_pl @ 24.08.2006, 18:59 ) *
Ciekawi mnie jedno, mianowicie dlaczego masz menu po englishu a po lewej napis "zaprojektujemy strone.. blablabla" po polsku :/

poliglota, czy co... winksmiley.jpg

jak na razie chyba Twój najlepszy lay mateofi.. duży plus za przjrzystość

6/10
acztery
obrazek ma sie nijako z projektowaniem stron www. Poszukaj moze coś innego pozatym ciemne kolory
Cysiaczek
hmm. Ja dam 5/10 - nie podoba mi sie menu i jakoś tak... zbyt prosto jak na razie.
SHiP
Pusto strasznie pusto. Mało kolorów. Menu ochydne. Zmien mu kolor na pomaranczowy/jasny siwy/ zielony, zmienjsz wysokosc pozaokrąglaj górne krawędzie, dodaj odbicie świata(lub inny tego typu efekt). Możesz również dodać gradient na tło.

EDIT: W menu proponuję coś takiego;
Zmontowałem tylko dla Home ale reszta tez do wymiany winksmiley.jpg (aktualną strone zmontuj na pomarańczowo)
mateofi
oto nowa wersja. dzięki ship za inpirację smile.gif

www.wadowice.ovh.org/portfolio4.png
sinq
Obrazek "http://www.wadowice.ovh.org/portfolio4.png" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.
mateofi
już działa. Zapraszam do oceny:

http://www.wadowice.ovh.org/portfolio4.png
nazihipi
miałeś zmieniń tą grafike po lewej.., a co jeżeli tekst będzie dłuższy ? jak wyglądać będzie wtedy lewa strona?
mateofi
a teraz http://www.wadowice.ovh.org/portfolio4.png questionmark.gif
zmieniłem lewą stronę.
Jarod
Cytat(mateofi @ 25.08.2006, 18:30 ) *
a teraz http://www.wadowice.ovh.org/portfolio4.png questionmark.gif
zmieniłem lewą stronę.


Lepiej już. Podoba mi się. Przyłączam się do pytania. Co się stanie z lewą stroną jak tekst będzie dłuższy?
mateofi
pozostanie bez zmian. gdyż po prawej stronie pojawią się suwaki.
byq_pl
No już lepiej biggrin.gif, dodaj jeszcze tło jakies fajne. Pod tekstem "Lorem Ipsum.." daj tło kolru biurka z grafiki po lewej albo nawet teksture biurka smile.gif.

pozdrawiam
thornag
a mnie dalej tutaj strasznie szaro. Jak na potfolio to malo to prezentuje. Jak wchodze tutaj to jakos tak mam pewnosc ze jak cos u nich zamowie to bedzie to mialo rece i nogi. Przedewszystkim nie lubie jak jest tak szaro.
SHiP
1. Suwagi nieostre - zmontuj takie ładne wektorowe smile.gif
2. Dodaj biały(jasny) pasek pod menu. Kolor tła tutaj nie pasuje

Cytat(thornag @ 26.08.2006, 11:37 ) *
a mnie dalej tutaj strasznie szaro. Jak na potfolio to malo to prezentuje. Jak wchodze tutaj to jakos tak mam pewnosc ze jak cos u nich zamowie to bedzie to mialo rece i nogi. Przedewszystkim nie lubie jak jest tak szaro.


Jak to mawiąją moi koledzy winksmiley.jpg - "Zgłupłeś"? Spójrz na kod ich strony, masakra. Uruchom strone pod operą 9.0 (linux) i co? Strona wygląda naprawde "pięknie". Wyłączmy dodatkowo flasha i strona naprawdę świetnie będzie się prezentować. A validator? Wyrzuca tylko 26 błedów.

Wchodząc na ich strone jestem pewny, że niczego od nich nie kupię. A to czy ktoś ma ciemne portfolio czy jasne o niczym nie świadczy(to kwestia gustu a gusta nie podlegają dyskusji).
nazihipi
Cytat(mateofi @ 26.08.2006, 09:19 ) *
pozostanie bez zmian. gdyż po prawej stronie pojawią się suwaki.

JS, czy <iframe> ?
mateofi
raczej JS, gdyż iframe nie jest najlepsze. Nie mam innego wyjścia apropo wyboru.
nazihipi
jestem zwolennikiem budowania tak witryny, aby uzytkownik bez JS mógł w pełni z niej korzystać (może będzie brzydziej, mniej dynamicznie i funkcjonalnie, ale dostęp do informacji będzie zapewniony; Twoje rozwiązanie pewnie tego nie zagwarantuje.... ale zobaczymy..)
byq_pl
Cytat(mateofi @ 26.08.2006, 15:45 ) *
raczej JS, gdyż iframe nie jest najlepsze. Nie mam innego wyjścia apropo wyboru.

A nie może się po prostu rozsuwać ?
mateofi
poprawię i jutro potnę ten projekt smile.gif
artur81
a po co do tego js, nie można rozmiarów diva określić i skorzystać z ovrflow w css?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.