Cytat(batman @ 10.07.2007, 05:50:22 )

Sorki za OT, ale szlag mnie trafia, jak ktoś sądzi, że "nowocześniejsza metoda" jest bolączką na wszystkie problemy z JS. Napisz mi proszę, w jaki sposób jest obsługiwana propagacja zdarzeń w IE i FF, oraz jakie są metody, by jej zapobiec.
A przy pomocy modelu zdarzeń "lvl.0" nie ma możliwości zapisania w osobnym pliku funkcji JS? Poza tym znaczniej bardziej przejrzyste jest użycie mieszanego modelu zdarzeń, choćby dlatego, że wiesz w którym momencie, dane zdarzenie jest wywoływane.
Bardziej przejżyste? Nie sądze.
Jeśli masz jakiś dajmy na to formularz który cały opiera się na JS, i bez niego nie ma racji bytu, to wtedy dopisywanie zdarzeń oncośtam nie jest złe, ALE jeśli tworzysz stronę która ma działać zarówno z JS jak i bez niego, a JS służy jedynie do zwiększenia funkcjonalności (np zwijanie panelików z linkami albo cuś) to wtedy warto mieć go całkowicie oddzielonego od html'a - chociażby łatwość modyfikacji (bo o ile łatwiej jest przypisać zdarzenie do wszystkich elementów w pęltli, niż do każdego taga dopisywać onclick="cośtamcośtam")