Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co to jest CGI ?
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
Romskey
Pytanie w zasadzie dość dziwne ale spokojnie smile.gif Jako domorosły pehapowiec spotkałem sie z tym skrótem dość niedawno . Wprawiło mnie ono w takie samo zdziwienie i panikę jak kilka miesiecy wcześnie skrót CMS .
Najlepsze było to że stworzyłem wczesniej kilka udanych "cms" - ów choc nie wiedziałem że tak się je nazywa . Jezeli chodzi o CGI Szukałem w sieci i znalazłem w zasadzie informację że jest to 'plik wykonalny' .
Czy mógłby mi ktoś to przybliżyć ? Czyli dokładnie jakie zadanie mają kody CGI ?
A jeżeli to nie sprawi kłopotu dorzucić jakieś info na temat dołączanych do kont na hostach katalogów bin-cgi ?
Z góry dziekuję .
Romskey
Piniek
a google to wylaczyli ;p
http://pl.wikipedia.org/wiki/CGI
Romskey
Dzięki wielkie , nie mam pojęcia dlaczego na to nie trafiłem .
Czy w takim wypadku folder bin-cgi dodawany na hostach posiada jakieś 'ogórne' zabazpieczenia czy po prostu
może to być każdy inny folder służący omawianemu celowi ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.