Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Biała strona po wpisaniu adresu.
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
debian
Witam, mam stronę opartą o cms: klik Po przeniesieniu strony na nowy serwer dedyk występują problemy natury takiej:
Po wpisaniu adresu strony wyswietla się biała strona. Jak odswiezam to mniej wiecej za 12 razem sie strona otworzy. Przechodzę w podstronę to samo. Potem znów odswiezam i znow po chwili biało. W logach apache nie ma błędów oO.
Z innymi stronami nie mam takiego problemu. Sporadycznie tak sie dzieje z innymi. Po restarcie usługi Apache2 wszystko wraca do normy a ta strona oparta o CMS po chwili znów biała. Wieć nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. sad.gif
ShadowD
Z tego co widzę wszystko jest ok, ja nie mam żadnych problemów z wejściem na ową stronę...
debian
Nie : )))) ta strona klik to strona projektu CMSa biggrin.gif moja strona jest na moim serwerze. Ale nadal proszę o pomoc.
erix
Cytat
Po restarcie usługi Apache2 wszystko wraca do normy a ta strona oparta o CMS po chwili znów biała. Wieć nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem.

Jak Apache2 komunikuje się z PHP? Moduł/CGI/FastCGI?
ShadowD
To może podaj link do swojego serwera może to ułatwi dedukcję problemu... ;p
debian
Strone mam na dedyku, tam jest wyłączona z tego samego powodu. Konfigurację mam tą samą na localhoscie i tam testuje wszystko. btw tej komunikacji jak to sprawdzić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.