Taka drobna rada - lekki OT.
Szukasz kogoś kto ma dla Ciebie coś zrobić (za wynagrodzenie oczywiście) - zapomniałeś o jednej bardzo ważnej rzeczy przez które Twoje ogłoszenie, to "ogłoszenie" - zapomniałeś o odrobinie szacunku dla potencjalnych zleceniobiorców. I z tego wynika cała masa błędów/nieporozumień:
1) Nie mamy pojęcia z kim będziemy rozmawiać w sprawie potencjalnej pracy - przedstaw się, podaj lepsze "namiary"
2) Napisz czego oczekujesz. Podaj (linka) do jakiej ogólnej specyfikacji bez wszystkich detali. Skąd ktoś ma wiedzieć co Ty rozumiesz poprzez "portal randkowy"? Nie każdy z takich korzysta, nie każdy takimi się w ogóle interesuje by móc mieć ogóle pojęcie co tam ma być. Opisz podstawową funkcjonalność serwisu. Ot chociażby:
Kod
forum:
- podział na działy
- tworzenie wątków/pisanie postów
- system prywatnych wiadomości
- system "znajomych"
- profil (wyszukiwarka postów/tematów użytkownika, informacje o użytkowniku, statystyki)
panel administracyjny forum:
lista funkcjonalności
itd. I to samo tyczy się innych "modułów" (oczywiście powinieneś posiadać też szczegółową specyfikację).
3) Napisz co dajesz w zamian. Nie musisz podawać konkretnej kwoty. Ale chociażby jakieś widełki cenowe. Dodatkowo formę zatrudnienia/rozliczenia
Innymi słowy: przyłóż się do napisania tego bo inaczej ludzie tacy jak przykładowo ja, nawet jeżeli jest to dobrze płatne, "fajne" zlecenie z góry odrzucają je bo widać "że gościu niekonkretny, będzie co chwile zmieniał zdanie i przysparzał problemów".