Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: N-force4 i apache
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
Fibolg
Na chipsetach N-force4 SLI wbudowane są sprzętowe firewalle, których konfiguracja opiera się właśnie o apache'a. Ten zainstalowany jest chyba gdzieś w chipsecie i nie ma wglądu do plików. Równocześnie dwa serwery na kompie nie chcą chodzić (np krasnal), a nie chcę wyłączać tego firewalla. Any sugestions?
dr_bonzo
Cytat
It requires Apache web-server, which is installed together with the other software for nForce4 integrated network controller.


Nie w chipsecie ale standardowo. Penie da sie go skonfigurowac tak zeby sluchal na innym porcie. Albo przelacz krasnala na inny port.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.