Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ukrywania/pokazywanie elementów...
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki > JavaScript
xamil
Nie znam się za bardzo na javascript i DIV'ach ale jakoś udało mi się przez to przebrnąć i stworzyć taki o to skrypt: [brak odnosnika]

Potrzebuje go do większego projektu i wszystko jest wporządku w konquerorze i operze ale w firefox'ie i IE się sypie:/

Please help:(
nospor
this.options nie posiadają wartości (value). Options to tablica z opcjami selecta, przez które musisz przelecieć i sprawdzić która opcja jest selected.
Lub możesz pobrać index zaznaczonej opcji this.selectedIndex (numerowane od 0) i na tej podstawie porównywać.

bylo tez to wiele razy na forum , możesz poszukac
revyag
Używanie konquerora do testów jak głównej przeglądarki to nie jest dobry pomysł, to co napiszesz sprawdzaj na (ie, ff, opera). Jeśli w tych trzech przeglądarkach będzie wyglądać ok i działać ok to małe szanse że na innych coś się sypnie.
Zrezygnuj z document.all <--- reaguje na to tylko ie, używaj document.getElementById, ewentualnie document.nazwa_formularza.pole_formularza,
xamil
uuuuuuu... no fakt.... ech tylko czemu opera i firefox tak ladnie to przyjmowaly?winksmiley.jpg
A myslaem caly czas ze to przez div'y... dobra zaraz to sprawdze... dzieki

EDIT: Działa perfekt... dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.