Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: .htaccess i wylaczanie funkcji php
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
Gość_qba
witam
na chwile obecna urzeduje ma dotgeek.org i tam tez postanowilem przetestowac sobie joomle w wersji 1.0.3
pomijajac fakt ze nie mam polskich znakow martwi mnie jedna sprawa: mianowicie funkcja allow_url_fopen jest wlaczona a joomla wymaga aby byla ona wylaczona i tak z czystej ciekawosci chcialem sprawdzic czy da sie ja jakos (bez posiadania roota na serverze tongue.gif) wylaczyc
czytalem troszke o ini_set i php_value ale nie udalo mi sie jej wylaczyc (tzn wpis php_value short_open_tag OFF w .htaccess dziala ale nie da sie w ten sposob wylaczyc allow_url_fopen )
z gory dzieki za pomoc
btw probowalem szukac informacji na zagranicznych forach ale byly albo "przedawnione" albo nie na temat
smentek
sproboj stworzyc odpowiednio spraparowany plik .access . Jezeli admin dobrze skonfigurowal apacha powinna byc mozliwosc wylaczenia interesujacej cie opcji. Moze sie to jednak okazac niemozliwe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.