Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uruchamianie skryptów php
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
marianzaj
Witam serdecznie.

Nie chce zabić Was moim pytaniem,ale wydaje mi się że połowa spadnie z krzeseł jak to przeczyta worriedsmiley.gif

A mianowicie,jeżeli już coś napiszę w php,to jak mogę sprawdzić efekt tej pracy.Z tego co wyczytałem nic się tu nie kompiluje,tylko przepuszcza przez serwer?(coś w tym stylu).
A że z php nie miałem za wiele styczności,a tak szczerze to wogóle, jedynie to w C i HTML pisałem,bo tyle mi jak na razie było potrzebne.
Ale teraz przyszła chęć poznania czegoś innego,więc postanowiłem że będzie to php.

Aha zaznacze że używam WINDY ale jak będzie trzeba to puszczę się na LINUKSA.

Czyli jak można jakąś poradę jak zobaczyć można efekt tego co napisze w php?Zaznaczam aby jak można w miarę możliwości prosto tłumaczyć.

Z góry dziękuje
Gizmon
No więc możesz wrzucić to na serwer z obsługą php i wtedy obejrzeć wyniki.
Możesz także (i to jest najlepsze rozwiązanie) zainstalować sobie KrasnalServ (www.krasnal.tk), na stronie masz dosyć dobrze wytłumaczone gdzie należy wrzucić napisany skrypt i jak go otworzyć smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.