Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FCKEDITOR ukraiński tekst
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki
radziowi
Witam

Mam problem z tekstem ukrainkim. Baza danych ma kodowanie UTF8 jeśli wstawiam tekst przez tex area (ukraiński tekst ) to działa wszytko wporządku. Jednak jeśli ten tekst wstawię poprzez CFK EDITORA to na wyściu i w baize mam coś takiego:

? questionmark.gifquestionmark.gifquestionmark.gif questionmark.gifquestionmark.gifquestionmark.gif? questionmark.gifquestionmark.gif? "??

Czy ktoś spotkał się zpodobnym problemem??
kamillo1888
Sprawdź jakie kodowanie ma język ukraiński dokładnie? I jakie znaki wchodzą w jego skład - wydaje mi się, że błąd leży po stronie bazy danych - sprawdź też kodowanie znaków w bazie danych. Daj znać o rezultatach - postaram się pomóc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.