Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Acer Aspire One
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
Maxik
Zastanawiam się nad zakupem Acera Aspire One, model bodajże A150. W każdym razie matryca 8,9", dysk 80GB, Atom N270 i 1GB RAMu czyli standard. Warto? Ktoś z Was może ma takiego lub podobnego i mógłby się podzielić opinią?
wookieb
Dla dziecka na komunie kupujesz? Z lupą będziesz pisał na 8,9 matrycy? czy też użyjesz systemowego ułatwienia dla niepełnosprawnych (lupa systemowa)?

Jak kupujesz to KOMPUTER a nie zabawkę.
.radex
Cytat(Maxik @ 28.07.2009, 00:13:49 ) *
Warto?


nie.



no chyba, że masz jakiś konkretny powód kupić taki a nie inny komputer...
dr_bonzo
No i napisz do czego ten komputer mialby ci sluzyc. Bo kazdy to sie nadaje na podstawke pod monitor i wbijanie gwozdzi. A do pracy, programowania to nie wszystkie.
Maxik
Żebym mógł go zabrać wszędzie ze sobą, poprawić lub napisać skrypt, obejrzeć w podróży jakiś film, sprawdzić pocztę i wejść do internetu.

@wookieb: Wzrok mam dobry, nie noszę okularów, nie mam problemu z obejrzeniem filmu z napisami na 2" ekranie iPoda Nano, dodatkowo w domu podpinałbym go pod 19" panoramiczną

@.radex: Powód jest jeden: stać mnie na niego.
blooregard
Tak. Kup.
Uważam, że Acer zrobił duży krok naprzód i jego produkty są warte uwagi.
Sam mam Acera Aspire, a w tym roku będe zmieniał na Acera z serii GemstoneBlue.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.