Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Operą
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki
Kryszic
Witam posługuję się cmsem który sam napisałem. Do edycji treść wdrożyłem do cms-a aplikacje htmlarea - jest ot popularny panel edycji treści dająćy duże możliwości. Wszystko działa pięknie pod IE oraz Mozilla natomiast pod Operą nei działa wogule.

Czy ktoś kożystał może ze skryptu htmlarea i wie jak rozwiązać ten problem ? jeśli tak to proszę o pomoc z góry dzieki za wszystkei odpowiedzi.
nospor
no ale co to ma do php? Przenosze
thek
Z tego co piszą od lat na wielu forach i grupach newsowych, to HTMLarea i Opera się na tyle nie lubią, że od początku opera z tym skryptem nie działała winksmiley.jpg Nawet FF nie działa z nim w pełni i pewne funkcje są "okrojone". Dlatego na Twoim miejscu rozejrzałbym się za innym skryptem zamiast użerać i kombinować co jest nie tak. Zresztą licencja nie pozwala na zmiany w kodzie, więc i tak byśmy nie mgli nic zrobić.
dantes
Zgadzam się z thek, proponowałbym z własnego doświadczenia TinyMCE.
edit: dodaję urla winksmiley.jpg
http://www.tinymce.moxiecode.com/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.