Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Symfony]Ckeditor instalacja w symfony 1.4
Forum PHP.pl > Forum > PHP > Frameworki
Mgorka
Witajcie szukam informacji o instaliacji w symfony 1.4 ckeditor jeśli chodzi o inne to tinyMce mam zainstalowane ale jakoś do mnie bradziej przemawia ckeditor
jaro87
hm, instalacja... Nie możesz skopiować plików do katalogu js, w template dać use_javascript('ckeditor.js') i dalej robić zgodnie z dokumentacją ckeditora?
Jak często go chcesz używać to możesz sobie z niego zrobić widget formularza.

A jeszcze lepiej zrobisz ściągając gotowy plugin http://www.symfony-project.org/plugins/sfCKEditorPlugin
Mgorka
no właśnie ten gotowy plug in nie chce mi się zainstalować. Ale zrezygnowałem z ckeditor bo zapomniałem że tinymce można rozszerzyć tyłku mam problem bo symfony filtruje znaczniki html ;/ i zamiast treści strony normalnej widze ją całą wraz z składnią html
toffiak
Symfony dla bezpieczeństwa filtruje twoje dane zamieniając je na bezpieczniejszą reprezentację.

Symfony: Output escaping

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.