Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt]Pliki
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Y3t1
Od dłuższego czasu szukam w internecie skryptu/cms czegokolwiek co pozwoliło by mi utworzyć stronę z bazą plików. Nie za bardzo wiem co wpisać w google więc nic mi konkretnego nie wyskakuje. Chciałbym aby zarejestrowani użytkownicy mogli dodawać małe pliki (rzadko powyżej 2 mb) nadając odpowiedni temat, krótki opis i dodawać małą (około 170x170) miniaturkę (Chodzi o ums do gry Warcraft 3 - piszę, bo może ktoś wie o co chodzi).

Nie wiem, czy ktoś mi tego nie usunie ale mam nadzieję, że warto spróbować bo mnie szlag trafia!
Miło by było jak by była w miarę łatwa edycja wyglądu bo chciałbym nadać odpowiedni wygląd do tematu.
Z góry dzięki.
Będę wdzięczny nawet za nakierowanie na odpowiednią frazę do szukania.
Cysiaczek
Ja z kolei za przeczytanie regulaminu...
Przenoszę na Szukam.

Sam skrypt uploadu plików jest łatwo znaleźć/zrobić. Co do tematu i opisu, to nie wiem, czy akurat taki znajdziesz - będzie pewnie wymagał przeróbek. Może coś z: http://www.hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Upload
Y3t1
Nic z tego. Jednak nie jest to co, co chciałem. Szukam skryptu który mógłbym wrzucić na stronę i aby tam użytkownicy mogli wrzucać pliki o jakiejś tam wielkości i rozszerzeniu (dodając do tego jakiś opis, tytułem może być sama nazwa pliku) i aby mogli go umieścić w konkretnym folderze które będę do wyboru (utworzone mogą być nawet za pomocą total commandera). Pliki niech tam ląduja a inni użytkownicy aby mogli je przeglądać, ściągać i może oceniać.

W zasadzie to chyba, jak powiem, że szukam czegoś jak ten portal "hotscripts.pl" to będzie najjaśniej. Szukam, że niby skryptu bo chciałbym wrzucić go na joomle którą znam ale jak będzie to jakiś cms czy jak to nazwać w którym połapie się co do edycji szablonu to też poproszę.

Sam znaleźć nie mogę!
(był tam jeden Filecoś tam uploader ale to nie do końca to a pozatym nawala bardzo!)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.