Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sonda ciekawa
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Krzychur
Hej. Jak zrobić sondę z dwoma odpowiedziami np czy podoba ci się ta strona? i odpowiedzi tak & nie + wyniki. Prosze nie mówcie abym poszukał bo tamte nie starczają mojim wymaganiom. Chciałbym aby na mojej stronie http://krzychur.prv.pl po zagłosowaniu nie otwierało się nowe okno ale w tabelce gdzie było pytanie to aby teraz dla tego ip przez cały dzień 3600x24 sekund pojawiały się poziome dwa paski takie do 100px tak że 1% odpowiada jednemu pikselowi i obok napisu wartość procenotwa głosów + normalna liczba ankietowanych + ile razem głosowało.
Czyli tam gdzie było poprzednio pytanie niech ono będzie nadal, tam gdzie była odpowiedź tak niech teraz bedzie pasek wartosc procentowa i liczbowa dla odpowiedzi tak a gdzie nie tak samo dla nie. A tam gdzie byly wyniki niech sie pojawi liczba ankietowanych.

Normalnie z gory takie dzieki ze moge zalozyc nowy temat 10x na forum gdzie jest link pomogl mi i dawac tego mnostwo. Ale naprawde wielkie thnx! z gory
track
Zobacz na www.webhelp.pl tam widzialem cos takiego...
djpeterek
www.phpflash.hostm.pltam jest fajny skrypt sondy tak nie smile.gif
Krzychur
No niezbyt... Na webhelp bym musiał sciagnac wszystko bo tam nie zbyt opisane żadnych screenow a z phpflash to nie ma co mowic. Nie wierze zeby na tak porzadnym forum nikt nie znal takiego skryptu smile.gif...
djpeterek
dam ci rade napisz sobie sam a nie szukaj darmowego skryptu skoro wybyrzydzasz smile.gif my ci chcemy pomoc a ty masz jakies ale
Krzychur
dobra dziekuje za dobre checi. Ale wiesz ja nie chce czegos cienkiego. o i sorki odkazuje sie ze to na phpflash odpowiada!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.