Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt dla pola "ostrzeżenia"
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
XOXO
Witam!

Dopiero od niedawna bawię się w zabawy z forum phpbb więc mam spore braki.

Poszukuję skryptu, dzięki któremu będzie można dawać użytkownikom ostrzeżenia, tak, żeby każdy widział ile kto ma ostrzeżeń. Ostrzeżenia mogą dawać jedynie administratorzy. Jeśli da się coś takiego zrobić to chciałabym, żeby była ustalona granica maksymalnej liczby ostrzeżeń czyli 3 (widok: Ostrzeżenia: 0/3), a w przypadku, gdy użytkownik otrzyma 3 ostrzeżenia, to żeby można to było potem wyzerować jakoś, bo za 3 ostrzeżenia będzie ban, więc po 3 ostrzeżeniach i banie użytkownik pracowałby z ostrzeżeniami na nowo od zera. Chyba, że da się to zrobić w ten sposób, żeby automatycznie po 3 ostrzeżeniach użytkownik miał bana, a jedyną ingerencją administratorów w tego bana byłoby odbanowanie użytkownika w Panelu Administracji.

Szukałam, ale nie znalazłam. Jeśli źle szukałam to przepraszam. Nie wiem nawet czy da się to jakoś dokładnie zrobić według mojej wizji. Zatem proszę o jakąkolwiek pomoc winksmiley.jpg
Kildyt
1. Google to twój przyjaciel.

Raczej wątpie, że w google nie znajdziesz takiego skryptu. Wpisz "phpbb mod" i jak na talerzu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.