Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [jQuery] Kilka problemów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Landon
Niedawno przerzuciłem się z mintAjax na jQuery. jQuery jest szybsze i ma o wiele milszą sklądnię.... zrozumienie i przerobienie jedenej stronki nie zajeło wiele czasu, lecz napotkałem na poczatke z zdarzeniami a późneij pobrałem kilka pluginów do jQuery i wszytko łądnie śigało. Testuje sobie stronę no i w pewnej chwili zauważyłem ze od czas do czasu jakis błąd zgłasza. mam 1.2.6, po chwili zastanowniea myśle co zrobiłem nie tak błąd wyraźnie wskazuje na bibliotekę wiec pobrałem wersję developerską (nie spakowaną) i zacząłem rozmyslać sie o co chodzi. Po dniu spędzonym na rozgryzaniu zasady działania itd doszedłem co zrobili źle:

Błąd wskazywał że:
  1. <?php
  2. return fn(elem, i, m, r);
  3. ?>

nie jest funckją więc zrobiłem coś takiego:

  1. <?php
  2. if ( typeof fn == "function" )    return fn(elem, i, m, r);
  3. else return fn;
  4. ?>


No i błędy zniknęły, może się komuś przyda tongue.gif
l0ud
Pamiętaj, że błędy wskazywane w kodzie jquery nie zawsze wynikają z błędów biblioteki, ba, zwykle tak nie jest. Jeżeli jednak jesteś w 100% pewny, że to jej wina, zgłoś problem w odpowiednim miejscu czyli na jquery.com smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.