Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Help Me !!!!!!
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Ziomal
Mam problem z php nuke a dokladniej z nowa skorka ktora wrzucilem:
oto error ktory sie pojaiwa:
Cytat
Fatal error: themefooter(): Failed opening required '/modules/MS_Analysis/mstrack.php' (include_path='.:/data/apache/php/mmp_lib') in /data/members/free/tripod/uk/w/s/p/wsportal/htdocs/portal/html/themes/Deep_Army/theme.php on line 435

Jak zobaczylem ten error to odrazu wyedytowalem theme.php w folderze nowej skorki i zjechalem na 435 linijke Oto linijka:
Cytat
require( "/modules/MS_Analysis/mstrack.php" );

moze przed mogules nie ma / bo cos probowalem zrobic ale nie wyszlo.
Nastepnie jak to nie poskutkowalo weszlem na serwer i otworzylem folder modules i co sie okazalo nie ma folderu MS_Analysis.
I co mam teraz zrobic bo skorka mi sie podoba i paduje do mojego serwisu. POmozcie!!!
gulldarek
Musisz skombinowac sobie brakujacy plik (/modules/MS_Analysis/mstrack.php)

A sciagnac go mozesz tutaj:

- Ms-Analysis v2.0

Aby go sciagnac u dolu musisz wpisac tekst widoczny na obrazku.
Ziomal
No tak sciagnolem ale teraz jak zaintalować. Opisze jak wrzucilem moze cos zle:
Najpier wrzucilem folder html oczywiscie w odpowiednie katalogi odpowienie pliki. Potem zostal mi folder install wiec go rzucilem nie w html tylko w glownym folderze ( nie wiem jak to nazwać glówny czy jaki to jest)
i te pliki tekstowe chociarz sadze ze ich chyba nie trzeba. Po wrzuceniu chcialem zainstalować (jest install to sie zapewne instaluje) i otworzylem ten plik instlacyjny i zonk na gorze pisze install Ms-Analysis a pod nim blad:
Cytat
Fatal error: Call to a member function on a non-object in /data/members/free/tripod/uk/w/s/p/wsportal/htdocs/portal/install/install_ms-analysis_v2_0.php on line 24

Pomozcie!!!!111
gulldarek
Prawde mowiac to nie zajmuje sie phpnuke, ale radzilbym popytac na forum poswieconym temu CMS'owi (napewno jakies istnieja) smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.