Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Darmowe pozycjonowanie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
akurczyk
Czy są jakieś skrypty, programy do darmowego pozycjonowanie??
Jeśli tak to proszę o linki!!
strife
Nie wiem czy o to chodzi, ale np. ludzie zakładają jakieś katalogi Precell to się nazywa, czy jakoś tak. Nie jestem w temacie to nie wiem dokładnie na czym to polega i czy działa. Spytaj na forum optymalizacja.com
Onliner
A takie strony jak http://linkor.pl. Google nie gryzie, poszukaj sobie: http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=...=Szukaj&lr=
akurczyk
chodziło mi o skrypt który dodawał by moją stronę do katalogów
kbsucha
Sa roznego rodzaju addery, latwo znajdziesz w google. Ogolnie nie polecane narzedzie. Chociaz jak to czesto bywa, dobrze uzyte moze zdzialac wiele dobrego. Wyzej masz link do wyspecjalizowanego forum w tej dziedzinie, tam ci podpowiedza co i jak.

Pozdr
Riklaunim
Strona osiąga wysoką pozycję w wyszukiwaniu na daną frazę jeżeli (podstawa):
* jest poprawnie wykonana (-flash -javascript -ajax dla treści i nawigacji)
* posiada konkretną merytoryczną treść o zadanym temacie

Pozycję można podnieść przez:
* Linki z innych stron, w szczególności stron o podobnej tematyce. Linki w kotwicy powinny zawierać pozycjonowaną frazę, słowo kluczowe


Pozycjonowanie ponad normę (co wyżej) polega na budowaniu dodatkowych linków do danego serwisu strony - przez podstawione strony tematyczne (precle), czy też wybrane katalogi. Należy jednak pamiętać że Google walczy ze spamem w wynikach i linkory czy masowe farmy linków, katalogi usuwa z indeksu, a linkowane tam strony mogą tracić przez to na ocenie smile.gif
mkdes
Tak. Jeśli pozycjonujesz sam.
sebastian403
Ostatnio w necie znalazłem ciekawy artykuł na temat darmowego pozycjonowania w sieci --spam--może komuś się przyda zaczynającym reklamę swoich stron w internecie.
sniver
Współpracuję z ludźmi którzy trudnią się pozycjonowaniem i powiem to tak - to ciężka praca. Osoby te tworzą zaplecza tematyczne (czyli strony, często śmieci) na których zamieszczają linki z odpowiednim anchorem. Wykorzystują SWL (chodź w/g google nielegalne) i dodawarki.

Narzędzi darmowych jest niewiele, ale z tego co wiem to za niewielką opłatę można skorzystać z addera w e-weblink....

Gdzieś kiedyś widziałem jakiś radziecki soft - podobno nie ma sobie równych, ale i tak trzeba mieć do niego baze stron/forów...
rubis
Darmowych rozwiązań (chyba) nie ma. Ale już za kilkadziesiąt złotych można coś dostać (półautomaty).
korek_a
1. pozycjonowanie to szamaństwo, nikt nie wie jak działa robot goole czarodziej.gif
2. sztuczne nabijanie to shit, skoro ja wiem jak sie je robi a w necie jest mnóstwo stron o tym, blinksmiley.gif to panowie po MIT którzy tworzę skrypt robota gopogle i na pewno to filtrują
3. ja chcesz dobrze pozycjonować to https://www.google.com/accounts/ServiceLogi...ools/&hl=pl u źródła
4. pozycjonuje się na chwile obecne behawioralne, google określa profil każdego użytkownika i podporządkowywać mu wyniki, chyba każdy już zauważył ze na dane frazę często na różnych komputerach se różne wyniki
rubis
Dobre sobie hehehe
Proponuję założyć sobie stronę i nie pozycjonować. Google na pewno to doceni.
flashdev
Cytat(akurczyk @ 28.10.2008, 14:31:04 ) *
Czy są jakieś skrypty, programy do darmowego pozycjonowanie??
Jeśli tak to proszę o linki!!


Na pewno istnieje sporo programów do darmowego pozycjonowania, jednak jestem pewny że nie ma ani jednego do darmowego skutecznego pozycjonowania.
CuteOne
Cytat
4. pozycjonuje się na chwile obecne behawioralne, google określa profil każdego użytkownika i podporządkowywać mu wyniki, chyba każdy już zauważył ze na dane frazę często na różnych komputerach se różne wyniki


to fakt.. google wymyśliło, że dla 10 mln użytkowników fraza łódź wyświetli linki z historią, ilustracjami zabytków i mapą miasta a dla innych 10 mln użytkowników schemat budowy łodzi podwodnych.. najgorzej mają czarnoskórzy zamieszkujący biedną afrykę dla nich po wpisaniu frazy łódź google wyświetli linki typu "nie zagłódź się"

......

głupota totalna jak większość pseudo teorii wyssanych z palca
Mephistofeles
Jeśli masz konto Google to jest to całkiem prawdopodobne, ale nie wiem czy prawdziwe biggrin.gif.
rzymek01
Cytat(CuteOne @ 6.11.2010, 08:22:58 ) *
głupota totalna jak większość pseudo teorii wyssanych z palca

Wg mnie to po prostu personalizacja, tak jak w przypadku ads by google

Cytat
1. pozycjonowanie to szamaństwo, nikt nie wie jak działa robot goole

ogólne zasady obliczania Page Rank są znane jak i również można się domyslać sposobów oceniania czy strona jest farmą, spamem itp.
CuteOne
Cytat
Jeśli masz konto Google to jest to całkiem prawdopodobne, ale nie wiem czy prawdziwe .


Jeżeli masz konto i jesteś zalogowany to może i tak - chociaż nie znalazłem na ten temat wiarygodnego źródła. Mój pracownik robi w pozycjonowaniu i mówił wprost, że to co piszą na większości forów, można między bajki a legendy schować. cóż w sumie to się nie dziwię.. kilka lat ciężkiej pracy i zbierania doświadczenia, żeby potem dzielić się nim ze zwykłymi zjadaczami chleba?

Cytat
również można się domyslać sposobów oceniania

o tym właśnie mówię smile.gif
rootpak
Proponuje na poczatek zoptymalizować swoją strone oraz skorzystac z automatycznej dodawarki do katalogów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.