Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt rejestracji
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Tofik40
http://www.sendspace.pl/file/VjU0KWOf/
Mam taki system rejestracji/logowanie itd... Zrobilem wszystko wedlug instrukcji w pliku...doc/readme i dziala, ale teraz jak to umiescic na mojej stronie i jak to skonfigurowac? Np zeby do X funkcji mieli dostep tylko zalogowani uzytkownicy itd... Nie znam dobrze php wiec prosze o pomoc...
piotrooo89
przesyłasz w sesjach id użytkownika i pozniej sprawdzasz jakie ten uzytkownik ma prawa. musisz miec odpowiednią kolumne w bazie zeby to sprawdzić.
Mlodycompany
a tak wogole po co wysylasz linka na ktorym za pobranie sie placi? dosyc ze niektorzy chca pomoc to jeszcze musze zaplacic
phpion
Cytat(Mlodycompany @ 18.11.2008, 20:34:49 ) *
a tak wogole po co wysylasz linka na ktorym za pobranie sie placi? dosyc ze niektorzy chca pomoc to jeszcze musze zaplacic

Próbowałeś chociaż ściągnąć ten plik? Ja ściągnąłem bez problemu bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty...
Mlodycompany
ja nawet nie probowalem:P
phpion
Cytat(Mlodycompany @ 18.11.2008, 23:05:48 ) *
ja nawet nie probowalem:P

W takim razie po co zabierasz głos w sprawie, o której nie masz zielonego pojęcia? sciana.gif

@Tofik40:
Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie kontakt z autorami tego skryptu. Oni będą najlepiej znali jego możliwości i pewnie pomogą Ci w przystosowaniu skryptu do Twoich potrzeb (nie oczekuj gotowca, tylko co najwyżej rad i wskazówek).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.