Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Lista] OTS Szukam!
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
FaXa
Witam

Poszukuje liste OTS która zawiera
-uptime
-Graczy / Max
-on/off
-może być uboga w grafe lub sam skrypt
-jaka tibia
-nazwa OTS
-dodaj OTS


Proszę o szybką odp!! party.gif aaevil.gif
wookieb
Nie wiem czy wiesz ale nie każdy posługuje się tibijskim żargonem i nie każdy wie co to OTS.
Wieć wyjaśnij, że OTS to Open Tibia Server.

Po drugie listę otsów masz na stronach. Jeżeli chodzi ci o skrypt do wyświetlania danych na temat danego OTS to takich darmowych raczej nie ma.

W dodatku uptime mierzy się za pomocą skryptów uruchamianych w CRONIE a nie każdy darmowy skrypt ma do tego odpowiednio przygotowane skrypty. Chodzi mi np o to, że na serwerze home inaczej uruchamiasz crona, na innym z linii komend a na innym wogóle nie uruchomisz.

Jeżeli chodzi ci o to skąd możesz zassać listę OTS-ów to raczej nie za bardzo. Musisz sam ją stworzyć. Zassać curl-em z innych stron to raczej też nie za bardzo bo przecież właściciel OTS-a może się nie zgodzić na wyświetlanie OTS-a na twojej stronie.

P.s. Po tytule tematu domyślam się, że jesteś bardzo młodym człowiekiem ale tutaj obowiązuje odpowiednie nazewnictwo tematu więc zmień go na właściwy i... "normalny"
FaXa
No to jak tak mówisz to poprosze inne funkcje

-Nazwa OTS
-IP
-port
-tibia
-exp
-typ pvp
-wykres
-on/off
-dodaj OTS
bim2
Mogę Ci pozyczyć skryptu.
"Życzę Ci abyś dostał ten skrypt"...

Po twojej wypowiedzi ("to poprosze") czuję się w pewnym sensie obrażony, zmuszony do dania Ci skryptu. Miej trochę kultury, to nie jest forum tibijskie, gdzie pozwalają na takie rzeczy. Inaczej, tutaj też pozwalają, ale nie tolerują smile.gif Opisz dokładnie czego szukasz, po trzyliterowy wyraz "exp" nic dla większości nie znaczy.

Jeśli już chodzi o zdobycie takiego skryptu, to... możesz go jedynie u kogoś zamówić. Nie spotkasz takiego darmowego na internecie, więc nawet nie szukaj.
piotrooo89
za darmo prosisz? a pewnie bedziesz na tym kase trzepał.
krzysiek1
akurat mam u siebie taki na kompie, jak jestes jeszcze zainteresowany to pisz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.