Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [platnosci.pl] pytanie początkującego, pewnie banalne ;)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kaszanka
Hi,

Próbuje stworzyć prosty skrypt do platnosci.pl realizujący płatnosci z paru banków.
Wysyłanie płatności mam zrobione (w panelu serwisu platnosci.pl ukazuje się poprawnie) i wysyła mi na stronę raport metodą POST no i tu moje pewnie proste pytanie, jak odczytać zawartość tego POST na mojej stronie? smile.gif

Znalazłem w necie plik do raportów lecz mam problem z jego poprawną konfiguracją, gdyż za każdym razem wywala komunikat: "ERROR: EMPTY PARAMETERS"
Parametry PLATNOSCI_POS_ID, PLATNOSCI_KEY1/2 mam ustawione
Komunikat ten mówi, iż brak jest danych:
if(!isset($_POST['pos_id']) || !isset($_POST['session_id']) || !isset($_POST['ts']) || !isset($_POST['sig'])) die('ERROR: EMPTY PARAMETERS');
tylko jak dopisuje te dane czy to w zmiennych adresu mojej strony czy w pliku to i tak komunikat zostaje.

Jakaś rada dla początkującego? jak to zawsze bywa, iż na początku zawsze mam problemy ale jak ktoś mi podpowie to już sobie z resztą raczej radze winksmiley.jpg
erix
Zrób sobie var_dump($_POST) przed całym kodem sprawdzającym, to się dowiesz, czego może brakować. A nuż jakaś literówka, czy coś? winksmiley.jpg
mike
Zamykam.
Proszę przesłać mi (lub innemu moderatorowi) na PW sensowny tytuł wątku to zostanie on otworzony.
Tytuł ma ozdwierciedlać problem więc sam rozumiesz, że tytuł "pytanie początkującego, pewnie banalne winksmiley.jpg" w tym kontekście jest po prostu pozbawiony sensu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.