Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [CMS Ecommerce] Szukam skryptu sklepu internetowego?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
xajart
Witam poszukuje skryptu CMS, do stworzenia sklepu internetowego.


Lub systemu CMS w którym poprzez dodatki można stworzyć takowy sklep internetowy. 

Co ma obsługiwać ten sklep coś na wzór tego :sklep z częściami samochodowymi

Najbardziej by mnie interesowała produkcja jakaś bezpłatna, która co jakiś czas jest aktualizowana. 

Albo info na jakim systemi CMS można by było coś takiego zbudować. 


Moduły jakie powinnien posiadać to:
- PA do wprowadzania danych
- Newsleter
- Wyszukiwanie po marce, producencie, modelu, 
- materiały statyczne, jak artykuły porady, opisy itp.
- obsługa szablonu łatwo definiowalnego.

Nie ma to być jakaś skomplikowana aplikacja, ani tym bardziej PA, tylko łatwe w obsłudze i intuicyjne.

Będę wdzięczny za każda propozycje, czy informację. Tylko nie odsyłajcie do Google bo chciałbym skorzystać z fachowej porady, a przez google puki co szukam (ale dość żmudne te poszukiwania).
szpon
sprawdz smod.pl przed chwila czytalem o tym takze powinno Ci to pasowac.
pozdro
xajart
Dość prosty jest, dużo rzeczy bym musiał w nim modyfikować, dodawać dotego zapoznać się z kodem by co kolwiek pozmieniać itp, zbyt dużo czasu by mi zajęło, już chyba szybciej było by prosty system samemu napisać. Tylko w tym sęk że na to aż tyle czasu nie mam by pisać samemu od podstaw (bo trzeba rozważyć wszystkie aspekty, a zwłaszcza rozwiązania bezpieczeństwa). 


Dlatego szukam jakiegos gotowego systemu - może być rozbudowany w sensie że ma mnustwó modółów itp, tak że można go dowolnie modyfikować, bo te moduły które nie będą mi pasowały można zawsze wywalić smile.gif

------------------
Znalazłem PrestaShop i widze że dośc fajny jest, ma mnustwo funkcji (gdzie niepotrzebne mozna wywalić), łatwo się go tłumaczy, dobry w obsłudze i można dowolny szablon sobie zbudowąć pod niego (odpowiednio go rekonfigurując). Co prawda dość młody jest ale chyba najlepszy z tych wszystkich które przeglądałem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.