Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tytuł newsa w tytule strony
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
rafalsr
Witam,
chciałbym, aby w tytule strony pokazywał się tytuł otwartego newsa. Wiadomości mam ustawione, aby pełna treść wyświetlała się na innej stronie niż index.php, w tym przypadku news.php.

Czy istnieje taki skrypt/kod aby pobierać właśnie ten tytuł z newsa?
FANGTA
Jeśli cie dobrze zrozumiałem to chodzi ci o to żeby tytuł newsa znajdował sie w znacznikach <title></title> i żeby np. zamiast forum php.pl tytuł brzmiał np. news.

Jeśli takie coś potrzebujesz to tutaj masz kod daj go między znaczniki <head></head> w swoim dokumencie:

Kod
<?php
//tutaj daj jakieś zapytania pobierające tytuł newsa z bazy danych
echo '<title>[tytul newsa]</title>';
?>


A jeśli nie znasz sie ani troche na pisaniu w php to potrzebuje plik wyświetlający otwarty news to ci to zrobie;)
rafalsr
plik ktory wyswietla newsy to show_new.php, a to link do niego: http://wyslijto.pl/plik/m5mr8fco70

bede wdzieczny za pomoc, a przy okazji... wiesz moze jak zmienic link do newsa? zeby nie pokazywalo sie multum znakow tj. ?subaction=showfull&id=1232055213&archive=&start_from=&ucat=8&, tylko zeby zastapi to np tytulem wiadomosci badz jakas krotsza nazwa?
FANGTA
Kod
?subaction=showfull&id=1232055213&archive=&start_from=&ucat=8&


co do tego paska to to nikomu nie bedzie przeszkadzać w praktycznie każdej stronie w jakimś miejscu jest takie coś to jest sposób przesyłania danych;]

Ps. postaram sie to dzisiaj ci już upnąć i wrzucić tutaj linka winksmiley.jpg a co do uproszczenia tego paska to pomyśle przy okazji jutro(tylko żeby działało ci to zrobie narazie)
rafalsr
wielkie dzieki! ;]

apropo tego linka to racja, ze w praktyce nikomu to nie przeszkadza... ale czemu nie uproscic sobie zycia;p

a jeszcze przy okazji, zamiescilem juz taki post, ale nikt nie odpowiada...wiec moze ty wiesz cos o tym.
od pewnego czasu wkradl mi sie spam do komentarzy i nie nadarzam kasowac ich, a niestety w tym systemie newsow takie cos jak {captcha}(kod obrazka do wpisania) nie dziala, tzn jest cos takiego... ale po aktywowaniu jest zero reakcji(podobno w tej wersji nie zostalo to dopracowane). Wiec czy mozna to jakos doinstalowac czy naprawic?
Gewaraz
Kurczę, ten sam problem mam
Jak to zrobić? zajmuję się serwisem Racjonalizm.org i też chciałbym zamieścić tytuł artykuły między <title>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.