Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wypozyczalnia
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Study_86
Witam,jestem nowym na tym forum Jak cos robie nie tak to soryy biggrin.gif
mógłby mi ktos pomoc zrobic program Wypożyczanie samochodów Chodzi żeby do wyboru byly z 3 samochody Jak wybiorę 1(podam date rezerwacji)i jak ktoś inny będzie chcial samochód w tym samym czasie to musi wyskakiwać informacja W Tym terminie jest już zarezerwowany

Z gory dzięki za wszelka pomoc
Pozdrawiam
EarthCitizen
A masz już coś zrobione w tym temacie?
Study_86
Mam na kompie projekt z zeszlego roku Ale jest laikiem w tym php i nie poradze sobie...
EarthCitizen
No to po co się za to zabierasz? Nikt tutaj nie napisze Ci gotowca, a może zrób w to miejsce inny projekt, nie tak skomplikowany?
Study_86
muszę zrobic ten na zaliczenie przedmiotu a ty sie dobrze znasz na php ?
EarthCitizen
"Dobrze znasz" to pojęcie względne... Przy twoim poziomie jestem mistrzem biggrin.gif a dla kogoś mogę być początkującym... Ale co mój poziom ma do tego?

Jak potrzebujesz to tylko na zaliczenie to napisz ogłoszenie, żeby Ci ktoś to napisał, zapłacisz nie dużo i będziesz mieć z bańki...

Ja wolę ten czas poświęcić osobie, która się chce czegoś nauczyć a nie tylko zaliczyć przedmiot....
Study_86
Hehe no rozumiem ;] To moze doradzisz gdzie umiescic takie ogloszenie ;> bo starszy kolegów ze studiów nie mam
phpion
Cytat(EarthCitizen @ 20.01.2009, 21:53:44 ) *
Jak potrzebujesz to tylko na zaliczenie to napisz ogłoszenie, żeby Ci ktoś to napisał, zapłacisz nie dużo i będziesz mieć z bańki...

Oj żeby tylko kolega się nie przejechał. Z tego co wiem to na tym forum oszustwo jest solidnie tępione, a właśnie oszustwem jest oddawanie cudzych prac w ramach zaliczenia na studiach. Poza tym: z tego co się orientuję to semestr trwa od pażdziernika do stycznia/lutego i dopiero teraz się obudziłeś? Trochę późno. Miałeś kupę czasu aby zabrać się za ten projekt (bo jestem przekonany, że o tym, że będzie trzeba zrobić projekt wiedziałeś już w październiku).
Study_86
Nieeee wlasnie na pierwszych zajeciach w nowym roku mielismy przyznawanie projektow
Sławo
To co robiliście przez pół semestru :?: Graliście na kurniku czy może nie chciało się chodzić na zajęcia.
kazag
Jest odpowiedni dział na forum, prawda?

Gratuluje przyszłemu pracodawcy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.