Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [CMS] CMS - porada z wyborem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
zaiac
Wiem że takich tematów na forum jest wiele ale nie znalazłem odpowiedzi na interesujące mnie kwestie. Szukam CMSa (oczywiście najlepiej darmowego, ale nie jest to priorytet), który pozwoli mi na stworzenie witryny, która będzie zawierała następujące elementy:

1. Zarządzanie użytkownikami
- logowanie, rejestracja, tworzenie profilu ze zdjęciem itp.
2. Księga gości
3. Forum
4. I chyba najważniejsze - wyszukiwanie ogłoszeń po liście katergorii z możliwością dodawania ogłoszeń przez użytkowników - np. dodawanie ogłoszeń o wynajmie mieszkania (opis, zdjęcia itp).

Czy możecie polecić jakieś CMSy które spełnią moje oczekiwania? Myślałem o PHP-Nuke ale nie znam dokładnie jego modułów.
Proszę was - bardziej doświadczeni koledzy - o radę.

Pozdrawiam,
zajac

--
jest przecież dział "poszukuję"

erix
Strarus
księga gości i te ogłoszenia to do większości popularnych cmsów dostaniesz smile.gif forum? jeśli ma być duże to lepiej jako oddzielny system, a jak małe to takie wbudowane. Ja bym Ci polecił Extreme-Fusion - jest dość ciekawy i ma sporo dodatków smile.gif Nie jest może za bardzo bezpieczny ale mi on przypadł do gustu smile.gif
zaiac
A co sądzicie o kombinacji Joomla z SOBI2?
modic
Ja bym ci polecił CMS Made Simply

Bardzo proste jak na tak rozbudowany cms, pełne spolszczenie i mnóstwo dodatkowych modułów, np. do systemu uwierzytelniania i urzytkowników, jest też chyba i forum - instalacja po przez kliknięcie na "Pobierz i zainstaluj".
Pozwala w całości budować stronę przez przeglądarkę.

A forum to weż jakieś oddzielne, lepiej na tym wyjdziesz
kefirek
Ja polecam php fusion
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.