Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Zapamiętaj mnie" - instrukcja warunkowa
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
bulion
Witam.

Chcę na mojej stronie wstawić intro we flashu (index.php)
Wiem jednak że nie każdy będzie chciał za każdym razem je oglądać.

Chciałbym więc poniżej obiektu flash wstawić skrypt, który pozwoli użytkownikowi przy następnej wizycie ominąć intro i wejść bezpośrednio na stronę.(index1.php). Wiem że chodzi o ciasteczka, instrukcję warunkową.

Proszę o pomoc i gotowe rozwiązanie.

dziękuję
.radex
setcookie()" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual

oraz

if($_COOKIE['nazwa'] == 'treść') header('Location: index1.php');
bulion
dziękuję, czy mogę prosić o wskazanie (wklejenie) tutaj kodu który mam wstawić by po prostu zadziałało...
wybacz ale jestem laikiem w te klocki i zupełnie nie wiem nawet od czego zacząć.
nigdy nie konstruowałem działającego skryptu php sam. WIEM że tego typu prośby nie są zbyt mile widziane, ale....
mike
Cytat(bulion @ 13.02.2009, 22:08:45 ) *
wybacz ale jestem laikiem w te klocki i zupełnie nie wiem nawet od czego zacząć.
nigdy nie konstruowałem działającego skryptu php sam. WIEM że tego typu prośby nie są zbyt mile widziane, ale....
Następnym razem jak zepsuje Ci się pralka zadzwoń do specjalisty żeby Ci za frajer zrobił bo jesteś laikiem.
Czy Ty masz tu obecnych za idiotów? Co kogo obchodzi, że jesteś laikiem? Jeśli nim jesteś to możesz prosić o pomoc w nauce a nie o gotowca.
bulion
ciekawy support, doprawdy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.