Temat może dziwny. Dodam że jestem nowy i że nie widziałem czegoś takiego. Dobra opisze jaki skrypt szukam.
Wchodzimy sobie na stronkę xxx.pl .
Wyświetla nam się strona gdzie są reklamy google. Nad nimi są umieszczone 4 buttony. Czyli coś takiego



Jak wiemy reklam google jest wyświetlane 4. I tera potrzebowałbym skrypt który jakby zalinkuje do pierwszych trzech reklam, a button1 będzie mieć reklame "a" button2 "b" a button3 "c". Oczywiście klikając w ten button strona otworzy nam się w nowym oknie (chyba _blank czy _target niepamiętam :/):





<div align="left">Dobra to już mamy za sobą teraz kolejne. BUTTTTTTTTTTTTTTON4 byłby zablokowany (że nie da się w niego kliknąć),żeby odblokować BUTTTTTTTTTTTTON4 trzeba kliknąć przynajmniej RAZ w każdy z BUTTON1/2/3.
Gdy klikniemy w BUTTON1/2/3 ip jest zapisywane w jakiejś bazię danych na "n" godzin, i gdy wejdziemy na tą stronę z tego samego ip to już nam to się nie ukaże. Potem po "n" godzinach ip jest usuwane z bazy danych i procedura się powtarza.
</div> I nie wazne czy wejdziemy na xxx.pl/index.php czy xxx.pl/xx/skryp_index.php to wyświetli nam się ta strona chyba że nasze ip jest zapisane w bazie.

Jak coś nie rozumiecie piszcie sprubuję wytłumaczyć. Napisałbym sam ale na php znam się tyle co nic xD . No chyba, że wystarczy, że muszę w angielskim pisać to dam radę xD . Wiem, że to nie byłoby zbyt legalne.