Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Pytanie] szkielet portalu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
morman
Witam, mam do zrobienia dosyć spory portal i nie wiem jak się za to zabrać mianowicie ma to wyglądać tak portal ma być połończony z forum tak że użytkownik posiada konto wspólne tu i tu na stronie będzie mógł komentować np. newsy ale gdy przyjdzie komentować jakieś artykuły to już na forum, jeśli chodzi o konto to użytkownik będzie mógł tworzyć dosyć rozbudowany profil zainteresowań i aby inni mogli dokonywać u niego komentarzy, dla administratorów będzie dostępna możliwość edycji głównego menu, dodawanie, artykułów, newsów itd. Sukałem troche w internecie ale nie znalazłem nic konkretnego myślałem nad wykorzystaniem któregoś z gotowych CMS-ów ale za bardzo nie mam rozeznania w tej materii może znacie jakieś ciekawe gotowe rozwiązania które można by było wykorzystać lub strony z informacjami z których mógł bym się troche doinformować w tej materii.
volt123
pomost joomla z phpbb by przemo ?
Quider
Tak, co do phpbb by przemo jestem jak najbardziej za. A jeśli jesteś nad zbyt leniwy, możesz poszukać jakiś rozszerzeń do Joomli takich gotowych. Sądzę, że nie powinno Ci to sprawić najmniejszego problemu.
volt123
glowny projekt pomostu http://www.stone.webd.pl/przemo/ smile.gif
Foxx
Cytat
mam do zrobienia dosyć spory portal i nie wiem jak się za to zabrać

Nie chciałbym zapeszać, ale brzmi to trochę śmiesznie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.