Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP][CSS][JavaScript] Akcja po najechaniu myszką
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
rafaelpl
Szukałem w wyszukiwarce odpowiedzi na moje pytanie, jednak nie wiedziałem zbytnio jaką frazę wpisać ^^

W jaki sposób wyświetlić div, obrazek lub inny element po najechaniu myszką na dany fragment tekstu (link)? Coś podobnego do efektu, który daje "title" w linku, tylko że bardziej rozbudowany.

Pamiętam, że kiedyś była biblioteka przeznaczona specjalnie do tego celu, jednak zapomniałem jak się nazywa. To głównie o nią mi chodzi, więc będę wdzięczny za jej nazwę ^^

Z góry dziękuję za odpowiedź!
k_@_m_i_l
Ja ... ole.To już szczyt bezczelności!!
Człowieku google nie gryzie,nie bój się go.On ci pomoże,nie zaszkodzi.Temat ten był nie jeden raz wałkowany na forum napewno,więc wystarczy użyć opcji : szukaj.
Wystarczy w google wpisać javascript najechanie myszką.To nie boli naprawde.
rafaelpl
Cytat(k_@_m_i_l @ 11.03.2009, 19:54:56 ) *
Ja ... ole.To już szczyt bezczelności!!
Człowieku google nie gryzie,nie bój się go.On ci pomoże,nie zaszkodzi.Temat ten był nie jeden raz wałkowany na forum napewno,więc wystarczy użyć opcji : szukaj.
Wystarczy w google wpisać javascript najechanie myszką.To nie boli naprawde.


Myślenie również nie boli, spróbuj, nie pożałujesz... To samo tyczy się czytania ze zrozumieniem, zawsze znajdzie się jakiś "inteligent", który rzuci odpowiedź typu google.pl...

Pisałem, że chodzi mi o bibliotekę? Pisałem...W jaki sposób znaleźć ją pod szczytnym hasłem "javascript najechanie myszką"? Tego pewnie już mi nie powiesz. Pod tą frazą pojawiają się jedynie proste odpowiedzi typu "onmouseover" sciana.gif

Chamstwo szerzy się w zastraszającym tempie i najwidoczniej dobrnęło aż tutaj.
Doczytaj jeszcze raz o co mi chodzi i odpowiedz, jeśli potrafisz. W przeciwnym razie zamilcz i pozwól wypowiedzieć się innym.
erix
Cytat
Myślenie również nie boli, spróbuj, nie pożałujesz...

Dostałeś przecież gotową odpowiedź...

Wiele kursów JavaScript zawiera biblioteki gotowych skryptów, mógłbyś trochę samodzielnie poszukać.

Cytat
Chamstwo szerzy się w zastraszającym tempie i najwidoczniej dobrnęło aż tutaj.

Lenistwo też.

Temat przenoszę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.