Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Skrypt] System oceniania i licznik
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
xolose
witajcie!
mam pewien problem. chcialbym zrobic tak by na mojej stronie była sobie jakaś tam recenzja np. gry. wchodzisz w tę recenzję i tam jest "recenzja czytana była już: {LICZBA} razy - przy tym trzeba wykorzystac chyba licznik? pomozcie !!

mam tez drugi problem. chcialbym aby kazda recenzja miala system oceniania, np. ocen tę recenzje, (obok by byl pasek z liczbami od "1" do "10"). i aby mozna bylo zalogoswac... i by bylo przy tej recenzji - "ogólna ocena: (np.) 8.1" smile.gif)

umiecie takie coś zrobic?? prosze o szybka odpowiedz i pomoc. takze piszcie na moj numer gg 1666244 ^^ ale dobrze by bylo gdybyscie pisali tu w postach smile.gif dzieki z gory.

robert
djpeterek
ja jak czytałem regulamin to mi się żuciło cos takiego na oczy
Cytat
pomozcie !!  
umiecie takie coś zrobic?? prosze o szybka odpowiedz i pomoc. takze piszcie na moj numer gg 1666244 ale dobrze by bylo gdybyscie pisali tu w postach smile.gif dzieki z gory.  
robert
po pierwsze kolego najpierw zastanów się 10 razy za nim coś napiszesz bo twój post jest bez sensu poprostu chcesz gotowca a nawet nie próbowałeś poszukać takiego skryptu czy jest gdzieś do sciągnięcia ale wolałeś odrazu na forum z tym polecieć bo tam dają gotowca wystarczy że powiesz coś to się odniose do pewnej zeczy
Cytat
Mówisz i Masz
i nigdy nie pisz pomóżcie z !! bo ci się spieszy napisz post ładniej bez chcenia gotowca inaczej administrator ci zablokuje wypowiedz ja bym na jego miejscu tak zrobił biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.