Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z PHPMYADMIN
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
djdrapi
Witam serdecznie chodzi mi o bazę danych a dokładniej o phpmyadmin. Wszystko skonfigurowałem działa poprawnie tylko nie mogę zmienic bo nie wiem za bardzo gdzie tego szukac żeby mnie nie wylogowywało mnie automatycznie po 30 minutach. Bo jest to dla mnie problem. Jak ktos wie gdzie tego szukać to proszę o pomoc.
zelu
libraries/config.php

i szukaj $cfg['LoginCookieValidity'] = 1800; gdzie 1800 to czas w sekundach po jakim nastepuje wylogowanie


W zaleznosci od PMY moze byc to w innym pliku. W kazdym razie szukaj po configach i zmiennej ktora podalem smile.gif


Pozdro
djdrapi
ale nie mogę znalezc tego LoginCookieValidity nie porostu takiego wpisu w tym pliku a szukałem wszędzie.
zelu
to poszukaj w innych plikach, ktore w nazwie maja plik config smile.gif Ja w dwoch róznych wersjach PMA mam to w katalogu libraries w pliku config.default.php

Pzdr
djdrapi
A gdzie mogę znaleźć ten katalog libraries?? Bo powiem ze mam z tym problem przeszukałem wszystko i nie tam czegoś takiego;/
zelu
Moze czas zmienic PMY na jakas nowsza wersje smile.gif No chyba ze ja mam jakas archaiczna... winksmiley.jpg Ja mam libraries w glownym katalogu PMY


Pozdro
Sławo
Linijkę z
  1. <?php
  2. ...
  3. $cfg['LoginCookieValidity']     = 1800;   // validity of cookie login (in seconds)
  4. ...
  5. ?>

masz w tym folderze:
phpMyAdmin
w pliku:
config.inc.php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.