Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [phpbb] Invalid_session
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
TheMaster
Jak chcę wysłać maila za pomocą forum (klikając na email w podpisie/profilu usera) jak już napisze email daje wyślij, to wywala mi:

Cytat
Błąd Ogólny  

Invalid_session


Co z tym zrobić? Jest gdzieś jak z tym zrobić?
Kocurro
Sprawdź czy masz dobrze ustawioną konfigurację php...jeśli to nie pomoże to ja nie wiem...

wybacz ale nie znam się zbytnio na phpbb...

pozdrawiam
TheMaster
dobrze, wszystko działa tylko nie to...
Kocurro
Jeśli tylko to znaczy to jest znaczy, że trzeba dokąłdnie sprawdzić konfigurację php, phpbb - pod katem wysyłania @...oraz ewentualnie serwer pocztowy z którego php korzysta...
TheMaster
Już sprawdziłem, błąd pojawił się po aktualizacji forum...
Kocurro
To nie wiem...

Wybacz ale nie potrafię Ci pomóc...
TheMaster
Może ktoś wie?
Seth
Szukaj <----- invalid_session
TheMaster
Szukałem ale wszytstkie dotyczą innych przypadków, np. braku możliwośći zalogowania się, a nie błędy przy wysyłaniu emaila...
Seth
Powo jest chyba ten sam: jezli nei jestes zalogowany (blad sesji) to nie mozesz wyslac maila.
GeoS
Rozwiazaniem byla modyfikacja w pliku /include/functions.php funkcji message_die() (jesli sie nie pomylilem). Dokladne rozwiazanie znajdziesz na forum phpbb.pl smile.gif

Ogolnie od wersji 2.0.4 phpBB mialo lekko powalony mechanizm autoryzacji (czeste pojawianie sie powyzszego bledu).
TheMaster
Jestem zarejestrowany, jestem adminem tego forum...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.